Enzymy

Peticenemocnicesusice.cz Enzymy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Gerhard Leibold

NÁZEV SOUBORU: Enzymy.pdf

POPIS

Enzymy řídí mnohé, zčásti životně důležité látkové výměny v našem těle. Pro dobrý zdravotní stav jsou stejně nutné jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Při špatné stravě nepřijímáme dostatečné množství enzymů a riskujeme, že se dostaví ztráta vitality či nemoc. Tento rádce vám pomůže předejít nedostatku enzymů a poskytne vám přesné informace pro autoterapii.Z obsahu:Enzymy - "jiskry" životaEnzymy a plnohodnotná stravaLéčebné užití enzymůVolně prodejné enzymové léky pro svépomocEnzymy v diagnostice

Trávit čas knihou Enzymy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Enzymy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Trávicí enzymy - podpora trávení a protizánětlivý účinek ...

Pro správnou funkci našeho organizmu jsou životně důležité enzymy, bez kterých nemůže docházet k přeměně potravy.. Pokud nám naše vlastní enzymy nestačí, můžeme sáhnout po enzymatických přípravcích, které dovedou pomoci našim enzymům v trávení a metabolismu.
Enzymy specifické pro plazmu - např. srážecí faktory. Sekreční enzymy, které se v různé míře dostávají do krve - např. pankreatická amyláza či lipáza. Intracelulární enzymy plnící v buňkách různé funkce - do krve pronikají při poškození buněk příslušné tkáně.