Kačer Klap v Africe

Peticenemocnicesusice.cz Kačer Klap v Africe Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: František Adamec

NÁZEV SOUBORU: Kačer Klap v Africe.pdf

POPIS

Veršovaná knížka s krásnými ilustracemi o příběhu malého kačera Klapa, kterému je už jihočeský rybníček malý a raději opustí maminku a celý statek a odletí s čápy do Afriky, kde ho potkají netušená dobrodružství: písečná bouře na Sahaře, setkání s opicemi, plameňáky, krokodýlem... Vrátí se nakonec domů?

Trávit čas knihou Kačer Klap v Africe! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kačer Klap v Africe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Kačer Klap v Africe - František Adamec | Knihy.ABZ.cz

× Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Kniha: Kačer Klap v Africe Autor: František Adamec Veršovaná knížka s krásnými ilustracemi o příběhu malého kačera Klapa, kterému je už jihočeský rybníček malý a raději opustí maminku a celý statek a odletí s čápy do Afriky, ...