Odborný překlad v praxi

Peticenemocnicesusice.cz Odborný překlad v praxi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Vlasta Klausová

NÁZEV SOUBORU: Odborný překlad v praxi.pdf

POPIS

Učebnice populárně odborného překladu je určena posluchačům vysokých škol bakalářského a magisterského studia a všem pokročilým uživatelům. Student si nejen ověřuje a prohlubuje získané znalosti odborné terminologie a ustálených spojení z oblasti financí, obchodu, průmyslu, bezpečnosti, služeb apod., ale učí se je adekvátně používat při samotném překládání. Učebnice je důležitá i z faktografického hlediska, neboť podává celkový přehled o vývoji česko-ruských vztahů v jednotlivých sférách i v rámci EU.

Trávit čas knihou Odborný překlad v praxi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odborný překlad v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

OK překlady - profesionální soudní překlady a tlumočení

Chápeme, že v dnešní uspěchané době potřebujete překlad co nejrychleji. Pokud vám nestačí standardní lhůty dodání, řešením jsou expresní překlady . S kratšími překlady si poradíme opravdu rychle, třeba do 24 nebo 12 hodin.
Účastníci si pomocí praktických příkladů procvičí uplatňování DPH v aktuálním znění, důraz bude kladen na obtíľná či nejednoznačná ustanovení zákona. Mnohé příklady budou zaměřeny i na ustanovení, jejichľ novelizace je v legislativním procesu, aby se posluchači mohli na budoucí změny snáze připravit. Podle aktuálního vývoje budou zařazeny i poslední ...