Odborný překlad v praxi

Peticenemocnicesusice.cz Odborný překlad v praxi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Vlasta Klausová

NÁZEV SOUBORU: Odborný překlad v praxi.pdf

POPIS

Učebnice populárně odborného překladu je určena posluchačům vysokých škol bakalářského a magisterského studia a všem pokročilým uživatelům. Student si nejen ověřuje a prohlubuje získané znalosti odborné terminologie a ustálených spojení z oblasti financí, obchodu, průmyslu, bezpečnosti, služeb apod., ale učí se je adekvátně používat při samotném překládání. Učebnice je důležitá i z faktografického hlediska, neboť podává celkový přehled o vývoji česko-ruských vztahů v jednotlivých sférách i v rámci EU.

Trávit čas knihou Odborný překlad v praxi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odborný překlad v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Odborný překlad v praxi (Marie Csviriková a Vlasta ...

Odborný překlad v praxi : cvičné texty pro rusisty / Hlavní autor: Csiriková, Marie, 1947- Vydáno: (2006) Odborný překlad - francouzština / Hlavní autor: Ježková, Slavomíra, 1950- Vydáno: (2000)
Kupte knihu Odborný překlad v praxi od Libuše Urieová, Marie Csiriková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %