Modrásek

Peticenemocnicesusice.cz Modrásek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Vojtěch Fajfr

NÁZEV SOUBORU: Modrásek.pdf

POPIS

Kniha Modrásek je sbírka veršů rozčleněná do tří samostatných oddílů s názvy: Střípky, Střet a Den pro mou lásku. Hlavním tématem celé knihy jsou především mezilidské vztahy a potřeba lásky, krásy a naděje v životě člověka. Sbírka vás zaujme nepředstíranou čistotou myšlenek a pohledů. Rádi si ji přečtete ve chvílích pohody i smutku a svým pojetím je vhodná pro široké spektrum čtenářů.

Trávit čas knihou Modrásek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Modrásek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Modrásek ušlechtilý | Naturfoto.cz

Modrásek hořcový je potravně specializován na mizející druhy hořců, hořec hořepník (modrásek hořcový pravý) a hořec křížatý (modrásek hořcový Rebelův), navíc má složitý vývojový cyklus, je obligátně myrmekofilní. Životní cyklus. Jednogenerační, částečně až dvouletý vývoj.
Molang: Modrásek, Buclatý králík Molang a kuřátko Piu Piu tvoří nerozlučnou dvojici, která lumpačí a překonává každodenní nástrahy, jenž jim život přichystal. Francouzský animovaný seriál