Příběh spalovače mrtvol

Peticenemocnicesusice.cz Příběh spalovače mrtvol Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Jan Poláček

NÁZEV SOUBORU: Příběh spalovače mrtvol.pdf

POPIS

Na počátku svých pamětí Ladislav Fuks říká: "Nejúplněji jsem obsažen jen a jen ve svých knihách. Bude-li je někdo číst za sto let, nebude ho zajímat, jaký jsem byl já. Pokud ano, tak si mě stvoří z toho, co si přečetl." Pokud ano, tak si mě stvoří z toho, co si přečetl." Tato slova Jana Poláčka přivedla na myšlenku napsat příběh o našem nejzáhadnějším spisovateli druhé poloviny dvacátého století.

Hledáte knihu Příběh spalovače mrtvol? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jan Poláček? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Příběh spalovače mrtvol - Jan Poláček | Databáze knih

včera jsem *příběh spalovače mrtvol* dočetl. napsáno je to skvěle, a autor se postavil ke zpracování fuksovského tématu osobitě a zajímavě.
Nedožité devadesáté narozeniny Ladislava Fukse připomíná nová biografie. Jednoho z našich nejvýznamnějších spisovatelů představuje prostřednictvím jeho nejznámějšího hrdiny - spalovače mrtvol. Hostem bude autor knihy Příběh spalovače mrtvol Jan Poláček a režisér filmu Spalovač mrtvol Juraj Herz.