Brána času: Výprava za dinosaury

Peticenemocnicesusice.cz Brána času: Výprava za dinosaury Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Thomas C. Brezina

NÁZEV SOUBORU: Brána času: Výprava za dinosaury.pdf

POPIS

Klub záhad je zpět! Zažij s Jupiterem, Vicky a Nickem nová dobrodružství. Trojice se vydává do sklepení hradu Sokolí skála, kde se skrývá dosud neodhalené tajemství: brána času. Celá minulost je náhle na dosah! Tento objev chce zneužít šílenec jménem Lungati, který je kvůli svému hrůznému plánu posílá zpět do doby dinasaurů. Mají mu opatřit krev Tyranosaura Rexe. Pomůžeš Klubu záhad bezpečně se vrátit do současnosti a zmařit Lungatiho plány, které mohou ohrozit celé lidstvo?

Brána času: Výprava za dinosaury je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Přečtěte si s námi knihu Brána času: Výprava za dinosaury na peticenemocnicesusice.cz

Brána času: Výprava za dinosaury - Thomas C. Brezina ...

Brána času - Výprava za dinosaury - CBrezina Thomas, Steidlová Dagmar - Klub záhad je zpět! Zažij s Jupiterem, Vicky a Nickem nová dobrodružství. Trojice se vydává do sklepení hradu Sokolí skála, kde se skrývá dosud neodhalené tajemství: brána času.
Poslední dny dinosaurů aneb Výprava za pravěkou apokalypsou je dobrodružný knižní příběh s prvky sci-fi, ale i věrným popisem pravěkého ekosystému končící křídové periody. Jde o příběh čtveřice odvážných, kteří podstoupí cestu časem a ocitnou se v době katastroficky končícího světa dinosaurů, se všemi jeho nástrahami a tajemstvími.