Argentinec

Peticenemocnicesusice.cz Argentinec Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Klaus Merz

NÁZEV SOUBORU: Argentinec.pdf

POPIS

Když Lenin dědeček krátce po druhé světové válce nastupuje na palubu lodi do Buenos Aires, pluje vstříc dobrodružství v Novém světě, který mu nepřipadá tak unavený a opotřebovaný jako stará, válkou zničená Evropa. Ale neodbytná senná rýma ho brzy donutí vzdát se snu o svobodném pasteveckém životě. Místo toho se setkává s uměním tanga a s uměním milovat. Za dva roky se přesto vrací do vlasti a stane po boku Amélie, která na něj nepřestala čekat. Vzpomínku na dobu prožitou v cizině, která z něho udělala Argentince, žárlivě střeží jako cenný poklad a odkryje ji teprve po své smrti. Nevzrušivě, s jemnou ironií zachycuje Klaus Merz pohledem vnučky život muže, který nikdy nepřestal být sám sebou.

Hledáte knihu Argentinec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Klaus Merz? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Argentina - Wikipedia

Argentina har et areal på 2.780.400 kvadratkilometer og er dermed det næststørste land i Sydamerika. Udstrækningen af landet fra nord til syd er på 3.694 km, mens strækningen fra vest til øst på det bredeste sted er omtrent 1.423 km. Det grænser i øst op til Atlanterhavet, i vest til Chile, i nord til Bolivia og Paraguay, og i nordøst til Brasilien og Uruguay.
Park Hyatt Mendoza. #1 Best Value in Argentina that matches your filters. " What I liked: - General atmosphere: Even if a few updates would be ideal, it feels like a true luxury hotel with an elegant, early 20th-century façade - Friendly staff - Spacious room - Great marble bathroom with... " Breakfast included. Loi Suites Iguazu Hotel.