Gramatická cvičení z češtiny Zadání

Peticenemocnicesusice.cz Gramatická cvičení z češtiny Zadání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Gramatická cvičení z češtiny Zadání.pdf

POPIS

Titul obsahuje stovky cvičení, která pokrývají prakticky všechny slovní druhy i problematiku interpunkce. Kniha je rozdělená na dvě části - v první části se otestujete formou doplňovacích cvičení, ve druhé části zase prostřednictvím textů obsahujících nejrůznější typy chyb. Kromě složitějších případů psaní i/y si ověříte, zda správně rozlišujete zájmena (můj/svůj, mě/mně, ji/jí), zda používáte skutečně správné tvary sloves (lehl, nebo lehnul?) nebo zda umíte správně zapsat číselné výrazy (30letý, 30 letý, nebo 30tiletý?). Ujasníte si rozdíl mezi účelovými a dějovými přídavnými jmény (řídící/řídicí), procvičíte užití "jakoby" a "jako by" a mnoho dalšího. Z hlediska rozsahu se jedná o nejkomplexnější cvičebnici z češtiny, která byla v poslední době vydána a která zahrnuje nejnovější platná jazyková pravidla a normy. Titul zahrnuje různě obtížné jazykové jevy, jejichž zvládnutí je předpokladem dobré znalosti českého jazyka.Kniha je ideální nejen pro žáky či studenty škol, ale i propřekladatele, novináře a vůbec všechny, kdo s českým jazykem pracují a chtějí se v něm formou cvičení zdokonalit.K publikaci vychází i samostatný díl s řešením všech cvičení.

Trávit čas knihou Gramatická cvičení z češtiny Zadání! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Gramatická cvičení z češtiny Zadání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Gramatická cvičení z češtiny Zadání | KNIHCENTRUM.cz

Gramatická cvičení z češtiny - zadání; Autor: Eva Tinková, Lenka Kučerová, Helena Hladíková, Jana Vlášková; Nakladatelství: ComputerMedia; ISBN ...
Gramatická cvičení z češtiny - Řešení - Tinková a kolektiv Eva. Titul obsahuje všechna vyřešená cvičení z knihy Gramatická cvičení z češtiny - zadání. Řešení jsou zde vyznačena červenou barvou pro lepší orientaci a přehlednost.