Město z popela

Peticenemocnicesusice.cz Město z popela Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Cassandra Clare

NÁZEV SOUBORU: Město z popela.pdf

POPIS

Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobeném zlověstným kouzlem a vy najednou všude vidíte vlkodlaky, upíry a pro obyčejné lidi nepředstavitelné příšery? V druhém díle se navracíme zpět do temných spárů „jiného světa“, kde láska vždy znamená nebezpečí a moc s sebou přináší smrtonosné pokušení.

Hledáte knihu Město z popela? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Cassandra Clare? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nástroje smrti 2: Město z popela - Cassandra Clareová ...

Město z popela: Nástroje smrti 2 (978-80-7529-688-7) Kniha - autor Cassandra Clare, 392 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí.
Město z popela . Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobeném zlověstným kouzlem a vy najednou všude vidíte vlkodlaky, upíry a pro obyčejné lidi nepředstavitelné příšery?