Pchjongčchang 2018

Peticenemocnicesusice.cz Pchjongčchang 2018 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Viliam Buchert

NÁZEV SOUBORU: Pchjongčchang 2018.pdf

POPIS

Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát jsme hrdým partnerem Českého olympijského výboru. Kniha přináší největší okamžiky XXXII. her v jihokorejském Pchjongčchangu. Na čtenáře čeká seznámení se zimními sporty, největšími postavami sportovní historie, a to jak českými, tak i světovými. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů pod vedením Herberta Slavíka, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá – zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Kromě výsledkového servisu se čtenáři jistě rádi začtou do nejdůležitějších příběhů, se které v průběhu her na sportovištích i mimo ně odehrály.

Trávit čas knihou Pchjongčchang 2018! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pchjongčchang 2018 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pchjongčchang 2018: Místa, kde budou čeští sportovci ...

Pchjongčchang 2018 - XXIII. Zimní olympijské hry, Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát jsme hrdým partnerem Českého olympijského výbor
Pět prázdných kolonek v dokumentu se složením výpravy na zimní hry 2018 čeká na doplnění jmen dvou biatlonistek, jednoho biatlonisty, běžce na lyžích a sjezdařky. Až o víkendu trenéři rozhodnou. Otázky vyvolává i zdraví a výkonnost dvou žen, které se postaraly o dvě zlaté olympijské medaile v Soči 2014.