Berlín

Peticenemocnicesusice.cz Berlín Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Berlín.pdf

POPIS

Nejvýznamnější muzea a galerie, nejnádhernější paláce, nejkrásnější procházky, nejlepší hotely a restaurace, nejzábavnější místa pro děti, nejznamenitější vína a speciality, nejnavštěvovanější obchody a další a další informace obsažené v jednom útlém svazku.

Trávit čas knihou Berlín! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Berlín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

10 nejlepších aktivit a památek - Berlín - Tripadvisor

Berlín je od roku 1991 hlavním městem Německa a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Počet obyvatel je přibližně kolem 4 milionů. Berlín leží na severovýchodě Německa, protéká jím řeko Spree. Momentálně se řadí mezi největší města v Evropě.
Berlín se změnil k nepoznání. I když určité paradoxy si vláčí stále s sebou. Berlín, hlavní město Spolkové republiky Německo a také jedna z jejích spolkových republik, se nachází na severovýchodě země, zhruba 70 kilometrů od polských hranic. Město je obklopeno spolkovou zemí Braniborsko a rozděleno řekou Sprévou.. Na jeho území se nachází překvapivé ...