Magické praktiky sovětských tajných služeb

Peticenemocnicesusice.cz Magické praktiky sovětských tajných služeb Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Alan Černohous

NÁZEV SOUBORU: Magické praktiky sovětských tajných služeb.pdf

POPIS

Ve dvacátých letech minulého století sovětské tajné služby připravovaly expedici do Tibetu, do mystické země Šambhaly. Hodlaly tady prozkoumat nejdávnější znalosti telepatie a parapsychologie. Za komisaře expedice byl určen mezinárodní terorista a spolupracovník politické špionáže Jakov Bljumkin. Kvůli interním intrikám mezi vůdci OGPU je sice expedice zrušena, ale zvláštní oddíl vedený Glebem Bokým nehodlá své plány měnit. Bljumkin pod maskou buddhistického mnicha proniká do Severní Indie a infiltruje se do expedice N. Roericha, který rovněž usiluje o to, dostat se do tajemné Šambhaly.Kniha přináší nepublikované informace o používání šamanských, hypnotických a parapsychologických praktik sovětskými tajnými službami, které autor čerpal přímo v Rusku z tamějších zdrojů, stejně jako navštívil většinu v knize popisovaných míst.

Hledáte knihu Magické praktiky sovětských tajných služeb? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Alan Černohous? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Magické praktiky sovětských tajných služeb | Esoterika ...

Magické praktiky sovětských tajných služeb; Jak přežít v Rusku 1990 - 2003; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.
Magické praktiky sovětských tajných služeb . DOPORUČUJEME SPŘÁTELENÝ E-SHOP . Předchozí novinky . Informace / objednávka Informace / objednávka ... Magické zrcadlo pětilisté růže, esoterický průvodce Českým Krumlovem. Kočnar Jan / ONYX . NÁVRAT POKOJNÉHO BOJOVNÍKA. Millman Dan.