České a evropské dějiny v souvislostech

Peticenemocnicesusice.cz České a evropské dějiny v souvislostech Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Jiří Fidler

NÁZEV SOUBORU: České a evropské dějiny v souvislostech.pdf

POPIS

Věděli jste, že ve stejném roce, kdy husité rozprášili křižáky u Domažlic, ve Francii stavěli hranici Johance z Arcu? Napadlo vás, že ve stejné době, kdy mušketýři chránili krále Francie, popravoval kat Mydlář na Staroměstském náměstí 27 českých pánů? Tyto, a mnohé další časové souvislosti, přinášíme v moderní publikaci. Poznatky ze studia českých a evropských dějin, které většinou vnímáme odděleně, tak máme možnost vidět v novém světle. Praktickým doplňkem jsou přehledné časové osy, které znázorňují období vlády významných panovníků evropských zemí a jsou zpestřeny informacemi o přelomových vynálezech nebo kulturních počinech.

Trávit čas knihou České a evropské dějiny v souvislostech! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu České a evropské dějiny v souvislostech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

České a evropské dějiny v souvislostech | KNIHCENTRUM.cz

České a evropské dějiny v souvislostech; České a evropské dějiny v souvislostech Jiří Fidler. 4,0 ( 1) Posviťte si na české a evropské dějiny a odhalte zajímavé souvislosti!" Věděli jste, že ve stejném roce, kdy husité rozprášili křižáky u Domažlic, ve Francii stavěli hranici Johance z Arcu? Napadlo vás, že ve ...
České a evropské dějiny v souvislostech od Jiří Fidler v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.