Rodinné domy

Peticenemocnicesusice.cz Rodinné domy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Rodinné domy.pdf

POPIS

- Nepublikované novinky rodinných domov- Projekty domov- Projektové riešenia so zrkadlovými obrazmi a variantnými zmenamiKatalóg obsahuje domy úsporné aj náročné, pre vidiek, mestá, na rovinaté a svahovité pozemky. Tvaroslovie nadväzuje na slovenské tradície. V architektonickom riešení sú uplatnené moderné materiálové, konštrukčné a typologické princípy.

Rodinné domy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Rodinné domy na peticenemocnicesusice.cz

Rodinné domy PRECIS

Všechny prezentované rodinné domy jsou navrženy v jednotném standardu vybavení, které je detailně popsáno v sekci partneři. Projekty splňují požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, a obálky všech budov splňuje doporučené hodnoty pro energetickou třídu B - Velmi úsporný rodinný dům.
rodinné domy na klíč do 2 milionů (celkem 101 projektů) rodinné domy na klíč do 3 milionů (celkem 488 projektů) rodinné domy na klíč do 4 milionů (celkem 458 projektů) rodinné domy na klíč do 5 milionů (celkem 220 projektů)