Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období

Peticenemocnicesusice.cz Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Isabelle Simler

NÁZEV SOUBORU: Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období.pdf

POPIS

Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími. V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata! Podle toho, jaká je roční doba a jak se dokážou přizpůsobit, některá vycházejí, jiná zalézají, jedni se schovávají, druzí utíkají, tihle spí, tamti se zamilují! Přírodu lze objevovat v průběhu celého roku… a tento sešit ti s tím pomůže! Zve tě k objevování různých živých organismů (stromů, zvířat, hmyzu, květin…) podle toho, jaké je zrovna období.

Hledáte knihu Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Isabelle Simler? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nakladatelství Svojtka & Co. - Na farmě | Facebook

Můj sešit pozorování a aktivit Čtyři roční období; novinka akce. Můj sešit pozorování a aktivit Čtyři roční období. Francois Lasserre, Isabelle Simler. Listovat. Tento pracovní sešit je jiný než ostatní. Vyzývá tě k pozorování přírody v průběhu celého roku pomocí kartiček k vystřižení a spousty aktivit.
Čtyři roční období Můj sešit pozorování a aktivit od Francois Lasserre v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.