Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období

Peticenemocnicesusice.cz Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Isabelle Simler

NÁZEV SOUBORU: Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období.pdf

POPIS

Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími. V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata! Podle toho, jaká je roční doba a jak se dokážou přizpůsobit, některá vycházejí, jiná zalézají, jedni se schovávají, druzí utíkají, tihle spí, tamti se zamilují! Přírodu lze objevovat v průběhu celého roku… a tento sešit ti s tím pomůže! Zve tě k objevování různých živých organismů (stromů, zvířat, hmyzu, květin…) podle toho, jaké je zrovna období.

Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Isabelle Simler. Přečtěte si s námi knihu Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období na peticenemocnicesusice.cz

Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři ročních období ...

Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období - Francois Lasserre, Isabelle Simler . Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími. V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata!
166 Kč Čtyři roční období Můj sešit pozorování a aktivit - Simler Isabelle . Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími.V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata!