Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období

Peticenemocnicesusice.cz Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Isabelle Simler

NÁZEV SOUBORU: Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období.pdf

POPIS

Rytmus našeho života je utvářen ročními obdobími. V zimě neděláš stejné věci ani se neoblékáš stejně jako v létě nebo na jaře. No a totéž platí i pro rostliny a zvířata! Podle toho, jaká je roční doba a jak se dokážou přizpůsobit, některá vycházejí, jiná zalézají, jedni se schovávají, druzí utíkají, tihle spí, tamti se zamilují! Přírodu lze objevovat v průběhu celého roku… a tento sešit ti s tím pomůže! Zve tě k objevování různých živých organismů (stromů, zvířat, hmyzu, květin…) podle toho, jaké je zrovna období.

Trávit čas knihou Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Můj sešit pozorování a aktivit: Čtyři roční období a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Můj sešit pozorování a aktivit - Stromy - Books for Joy ...

Nabídky na Roční období z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Roční období.Informace, hodnocení a komentáře k Roční období Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Roční období doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší.
Můj sešit pozorování a aktivit - Příroda ve městě 2019 Můj sešit pozorování a aktivit - Čtyři roční období 2020 Můj sešit pozorování a aktivit - Hmyz 2019