Angličtina do kapsy

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina do kapsy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Angličtina do kapsy.pdf

POPIS

Tematicky uspořádaná příručka, která v 18 kapitolách pokrývá základní komunikační situace. Využijete ji k přípravě na setkání s cizinci, při pobytu v cizině a samozřejmě také k jako doplňkovou pomůcku při soustavném studiu jazyka. Kromě větné a slovní zásoby obsahuje navíc přehled anglické výslovnosti, stručné seznámení s anglickou mluvnicí, vybrané anglické reálie, podrobný obsah a abecední rejstřík. Příručka je určena všem, kdo se angličtinu učí nebo kdo ji používají, a to od začátečníků až po středně pokročilé, případně pokročilé (ve stupnici podle Evropského jazykového rámce od úrovně A1 až po B2, případně C1).

Hledáte knihu Angličtina do kapsy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Angličtina do kapsy - základní slovní zásoba na kartičkách ...

Angličtina do kapsy Ihned k použití Tematicky uspořádaná příručka, která v 18 kapitolách pokrývá základní komunikační situace. Využijete ji k přípravě na setkání s cizinci, při pobytu v cizině a samozřejmě také k jako doplňkovou pomůcku při soustavném studiu jazyka.
Angličtina do kapsy (777 výrazů na kartičkách) od FRAGMENT v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.