Policejní pyrotechnika

Peticenemocnicesusice.cz Policejní pyrotechnika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Milan Kollár

NÁZEV SOUBORU: Policejní pyrotechnika.pdf

POPIS

Publikace je koncipována jako vstupní informace pro studenty, kteří se budou zabývat problematikou policejní pyrotechniky. Policejní pyrotechnika je jedním z oborů činnosti policie České republiky a je souhrnem oprávnění a podmínek k výkonu pyrotechnické činnosti u policie. Jde o první ucelené dílo na českém knižním trhu.

Trávit čas knihou Policejní pyrotechnika! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Policejní pyrotechnika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Policejní pyrotechnika - Portaro - katalog knihovny

Policejní pyrotechnika / Hlavní autor: Tureček, Jaroslav, 1963- Vydáno: (2014) Základy policejní pyrotechnické činnosti / Hlavní autor: Hrazdíra, Ivo Vydáno: (2001) Prachy a jiné výbušniny / Hlavní autor: Gorst, A. G ...
A musí mít zájem o obor, tohle není povolání, to je koníček. Ten, kdo projde, nastoupí do pyrotechnické policejní školy, kde kromě teorie pracuje pod vedením zkušeného pyrotechnika, což trvá i nějakou dobu po ukončení studia. Vy jste chtěl vždycky dělat tuto práci? Od dětství mě zajímaly zbraně a munice.