Náboženství a tělo

Peticenemocnicesusice.cz Náboženství a tělo Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Eleonóra Hamar

NÁZEV SOUBORU: Náboženství a tělo.pdf

POPIS

Sborník Náboženství a tělo zahrnuje příspěvky ze stejnojmenné konference rozdělené do šesti tematických sekcí. Úvodní studie poskytuje přehled teoretických perspektiv vztahu náboženství a těla v diskurzu religionistiky a současně vytyčuje metodologický rámec dílčích témat.

Trávit čas knihou Náboženství a tělo! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Náboženství a tělo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nabozenstvi a telo eleonora hamar levně | Mobilmania zboží

Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda - tato audiokniha, jejíž autorkou je Zdenka Blechová, vám pomůže přijmout své tělo a vážit si sama sebe. Meditace pomáhá obnovovat vaše buňky v těle, abyste se mohli uzdravit. Vrací vás do minulosti a léčí bloky, ke kterým došlo tím, že jste zapomněli na sebe.
HAMAR, Eleonóra. Náboženství a tělo. Teoretické perspektivy v diskursu religionistiky. In DOLEŽALOVÁ, Iva, Eleonóra HAMAR a Luboš BĚLKA. Náboženství a tělo. Brno: Masarykova universita, 2006. s. 15-22, 7 s. ISBN 80-210-4115-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS