Berlín

Peticenemocnicesusice.cz Berlín Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Berlín.pdf

POPIS

Hlavní město Německa má jako oblíbená turistická destinace rozhodně co nabídnout – historické památky, muzea, parky a zahrady, oblíbené trhy, vyhlášené restaurace či živou kulturní scénu. Navštivte Braniborskou bránu, zámek Charlottensburg, park Sanssouci a další pamětihodnosti. Průvodce nabízí řadu informací o pohnuté historii města a praktických rad o tom, kde se dobře najíst a kam zajít s dětmi.

Trávit čas knihou Berlín! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Berlín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Berlin - Wikipedia

Berlín (německy Berlin) je hlavní město Německa a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) Berlín patří k největším městům v Evropě a je největším městem Evropské unie.Žije zde přibližně 3,645 milionu obyvatel.
Berlín jako by o Velikonocích přišel o většinu obyvatel 12. dubna 2020 Centrem německé metropole, která má 3,7 milionu obyvatel, jezdí městská hromadná doprava bez...