Umění bez revolucí?

Peticenemocnicesusice.cz Umění bez revolucí? Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Radek Horáček

NÁZEV SOUBORU: Umění bez revolucí?.pdf

POPIS

Kniha Umění bez revolucí? zkoumá jednu z možností, jak přistupovat k dějinám moderního a současného umění. Zatímco publikace o umění obvykle chronologicky popisují vývojové etapy s důrazem na novátorské změny, Radek Horáček se snaží upozornit, že ve vývoji umění spíše převládají prvky dlouhodobé. V jednotlivých kapitolách ukazuje různé možnosti interpretace současného umění z hlediska jeho funkcí a provozu. Kniha přináší řadu jedinečných aktuálních informací a je doplněna fotodokumentací s interpretačními texty a výběrovým přehledem uměleckých směrů posledních desetiletí.

Trávit čas knihou Umění bez revolucí?! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Umění bez revolucí? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Umění bez revolucí? - ArtRevue

Horáček Radek: Umění bez revolucí? Autor: Horáček Radek. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Druhé aktualizované vydání úspěšné knihy, uvádějící čtenáře do problematiky současného výtvarného umění. Namísto obvyklého chronologického výkladu je zde u vývojových etap a uměleckých směrů zkoumána ...
Kniha Umění bez revolucí? zkoumá jednu z možností, jak přistupovat k dějinám moderního a současného umění. Zatímco publikace o umění obvykle chronologicky popisují vývojové etapy s důrazem na novátorské změny, Radek Horáček se snaží upozornit, že ve vývoji umění spíše převládají prvky dlouhodobé.