Atlas savců České a Slovenské republiky

Peticenemocnicesusice.cz Atlas savců České a Slovenské republiky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Jiří Gaisler

NÁZEV SOUBORU: Atlas savců České a Slovenské republiky.pdf

POPIS

Atlas je určen milovníkům přírody, zoologům, zemědělcům, učitelům a dalším zájemcům o divoké savce, amatérům i profesionálům. Poslouží jako pomůcka pro práci v terénu, v laboratoři i doma. Umožňuje určit volně žijící savce, jejich lebky a pobytové stopy. Obrazovou část doplňuje text informující o výskytu, způsobu života a početnosti všech druhů žijících na území České a Slovenské republiky. Textová část zahrnuje také poznatky o savčích řádech a novinky o evoluci a systému těchto obratlovců.

Trávit čas knihou Atlas savců České a Slovenské republiky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Atlas savců České a Slovenské republiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Atlas ptáků České a Slovenské republiky (2001) | Aukro

Obsah: Atlas savců České a Slovenské republiky Atlas savců České a Slovenské republikyAtlas je určen milovníkům přírody, zoologům, zemědělcům, učitelům a dalším zájemcům o divoké savce, amatérům i profesionálům. Poslouží jako pomůcka pro práci v terénu, v laboratoři i doma.
Kniha volně navazuje na Atlas hnízdního rozšíření ptáků v ČR. Autoři touto knihou zpřístupňují široké veřejnosti výsledky kroužkování ptáků a po švédsku, Velké Británii, Norsku a Dánsku jsme dalším státem, který vydal publikaci tohoto zaměření. úvodní část je věnována historii a metodice kroužkování ptáků v České a Slovenské republice i v Evropě.