Řekni mi - ZEMĚ & VESMÍR

Peticenemocnicesusice.cz Řekni mi - ZEMĚ & VESMÍR Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Sophie de Mullenheim

NÁZEV SOUBORU: Řekni mi - ZEMĚ & VESMÍR.pdf

POPIS

Další z oblíbených encyklopedií pro zvídavé děti z edice „Řekni mi“ je věnována naší planetě Zemi a vesmíru.Z odpovědí na více než 200 přemýšlivých otázek se děti dozvědí spoustu zajímavostí nejen o celém vesmíru, ale především o sluneční soustavě a životě na naší planetě. Knížka s praktickou spirálovou vazbou je určena dětem od šesti let. Jako obvykle nabízí půvabné a vtipné ilustrace a nechybí ani tři listy se samolepkami.

Trávit čas knihou Řekni mi - ZEMĚ & VESMÍR! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Řekni mi - ZEMĚ & VESMÍR a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rekni mi zeme vesmir sophie de mullenheim levně ...

Hledáte Řekni mi ZEMĚ & VESMÍR od de Mullenheimová Sophie? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Další z úspěšných encyklopedií pro nejmenší (Řekni mi proč, Řekni mi jak) obsahuje odpovědi na více než 200 běžných dětských otázek. Jsou uspořádané podle témat do čtyř velkých oblastí: lidské tělo, zvířata, rostliny, Země. S pomocí této knihy mohou děti zábavným způsobem objevovat svět kolem sebe.