Dokážeš to! - Angličtina 6

Peticenemocnicesusice.cz Dokážeš to! - Angličtina 6 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Dokážeš to! - Angličtina 6.pdf

POPIS

Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit.Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ.

Dokážeš to! - Angličtina 6 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Dokážeš to! - Angličtina 6 na peticenemocnicesusice.cz

Angličtina 6 Dokážeš to! | Knihkupectví U Malých Jilemnice

Popis: Angličtina 6 Dokážeš to! Nová cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6. třídu je určena všem žákům, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál.
Srovnání cen Angličtina 6 Dokážeš to!. Nejlevnější e-shop Audiotéka. Cena 99 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.