Angličtina

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Iva Dostálová

NÁZEV SOUBORU: Angličtina.pdf

POPIS

Základní anglická gramatika – stručně a přehledně! Lámete si stále dokola hlavu s tím, jak utvořit správný tvar množného čísla, jak vystupňovat přídavné jméno nebo jaký čas máte ve větě užít? V přehledu anglické gramatiky najdete rychle odpověď! Gramatika je zpracovaná v přehledných tabulkách, které usnadní zapamatování. Získejte jistotu a mluvte anglicky bez obav!

Trávit čas knihou Angličtina! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Angličtina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Angličtina zdarma a anglická gramatika zdarma - ONLINE jazyky

Angličtina na internetu zdarma! Vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje: výukové materiály, testy, cvičení, rady apod. Vše zcela bezplatně. Příspěvky jsou tvořeny zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Věříme, že zde najdete inspiraci a hlavně pomoc ve studiu tohoto jazyka. Angličtina s námi bude snadná.
2014 - Angličtina Každý den nastane alespoň jednou situace, kdy se někoho zeptáme na to, kolik je hodin. V češtině nám to je jasné, ale pokud se ocitneme v zahraničí, budeme si muset poradit, a proto jsme tady zase a přinášíme vám takový oddychový článek, ve kterém se podíváme, jak se vytváří čas v anglické gramatice.