Florbal

Peticenemocnicesusice.cz Florbal Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jiří Kysel

NÁZEV SOUBORU: Florbal.pdf

POPIS

Nová moderní učebnice florbalu, určená trenérům, učitelům, vedoucím sportovních kroužků a hráčům, se jistě stane vítaným pomocníkem v oblasti soutěžního, rekreačního i školního florbalu, zejména při přípravě dětí a mládeže. Na velkém množství barevných fotografií jsou demonstrovány herní činnosti jednotlivce a hra brankáře. Autor uspořádal 120 příkladů herních cvičení a 20 konkrétních tréninkových jednotek, na kterých se můžete inspirovat, jakým způsobem florbal trénovat, jak ho vhodně zapojovat do výuky a jak správně učit základním florbalovým dovednostem i taktice hry. Součástí publikace je také výklad pravidel, včetně jejich úprav pro školní prostředí, a obrazový průvodce signály rozhodčího.

Hledáte knihu Florbal? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jiří Kysel? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Florbal Znojmo

Florbal - Floorball - Sport Klub Florbal Benešov . 18.5.2020 Částečné obnovení tréninkových jednotek mládeže.. Částečně obnovujeme tréninky mládeže, které budou probíhat v tomto uskupení a termínech dle níže uvedeného.
Ženský florbal - Zahraničí; Budoucnost IKSU je stále nejistá, sázková kancelář nyní vyplatila vítězům 260 tisíc. Každá pomoc je důležitá, říká manažer Budoucnost elitního švédského ženského týmu IKSU zůstává nejistá, nyní ale přišla alespoň malá pomoc od švédské sázkové kanceláře Svenska Spel.