Florbal

Peticenemocnicesusice.cz Florbal Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jiří Kysel

NÁZEV SOUBORU: Florbal.pdf

POPIS

Nová moderní učebnice florbalu, určená trenérům, učitelům, vedoucím sportovních kroužků a hráčům, se jistě stane vítaným pomocníkem v oblasti soutěžního, rekreačního i školního florbalu, zejména při přípravě dětí a mládeže. Na velkém množství barevných fotografií jsou demonstrovány herní činnosti jednotlivce a hra brankáře. Autor uspořádal 120 příkladů herních cvičení a 20 konkrétních tréninkových jednotek, na kterých se můžete inspirovat, jakým způsobem florbal trénovat, jak ho vhodně zapojovat do výuky a jak správně učit základním florbalovým dovednostem i taktice hry. Součástí publikace je také výklad pravidel, včetně jejich úprav pro školní prostředí, a obrazový průvodce signály rozhodčího.

Hledáte knihu Florbal? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jiří Kysel? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

FbC Frýdek-Místek - oficiální stránky florbalového klubu

SYSTEMATIKA FLORBALU. Florbalové utkání je v celém svém průběhu naplněno neohraničeným počtem pohybových aktů, herních činností, herních kombinaci a standardních situací.
Florbal - Floorball - Sport Klub Florbal Benešov . 18.5.2020 Částečné obnovení tréninkových jednotek mládeže.. Částečně obnovujeme tréninky mládeže, které budou probíhat v tomto uskupení a termínech dle níže uvedeného.