Florbal

Peticenemocnicesusice.cz Florbal Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jiří Kysel

NÁZEV SOUBORU: Florbal.pdf

POPIS

Nová moderní učebnice florbalu, určená trenérům, učitelům, vedoucím sportovních kroužků a hráčům, se jistě stane vítaným pomocníkem v oblasti soutěžního, rekreačního i školního florbalu, zejména při přípravě dětí a mládeže. Na velkém množství barevných fotografií jsou demonstrovány herní činnosti jednotlivce a hra brankáře. Autor uspořádal 120 příkladů herních cvičení a 20 konkrétních tréninkových jednotek, na kterých se můžete inspirovat, jakým způsobem florbal trénovat, jak ho vhodně zapojovat do výuky a jak správně učit základním florbalovým dovednostem i taktice hry. Součástí publikace je také výklad pravidel, včetně jejich úprav pro školní prostředí, a obrazový průvodce signály rozhodčího.

Hledáte knihu Florbal? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jiří Kysel? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

FBK Olymp Praha | Oficiální stránky florbalového týmu FBK ...

Jeden z elitních florbalových klubů v České republice, který vychovává nejen sportovce. Jsme klub zaměřující se na rozvoj potenciálu hráče a výchovu vlastních odchovanců. TJ Znojmo LAUFEN CZ je klub s pozitivní image vytvářející pozitivní a přátelské prostředí.
Přípravka: Trénink 15:00 - 16:30 (JEDENÁCTKA (malé hřiště)) Dorostenky: Trénink 19:00 - 20:30 (JEDENÁCTKA MALÉ HŘIŠTĚ)