Panoptikum hříšných lidí

Peticenemocnicesusice.cz Panoptikum hříšných lidí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Jiří Marek

NÁZEV SOUBORU: Panoptikum hříšných lidí.pdf

POPIS

Soubor Panoptikum hříšných lidí je druhou knihou z třídílné série spisovatele Jiřího Marka, kterou doplňují Panoptikum starých kriminálních příběhů a Panoptikum Města pražského. Soubor povídek obsahuje další případy rady Vacátka a členů mordparty, inspektorů Bouše, Mrázka a Brůžka. V každém příběhu díky jemnému humoru a jazykovému mistrovství Jiřího Marka opět ožívá nostalgický svět prvorepublikové Prahy a jejích tehdejších periferií, spolu s řadou osobitých postav, které prožívají všední dramata s nešťastnými, ale někdy i se šťastnými konci. Většina povídek z tohoto souboru se dočkala seriálové či filmové podoby. Snad nejznámějšími filmy natočenými podle příběhů Jiřího Marka jsou Vražda v hotelu Excelsior a Pěnička a Paraplíčko.

Trávit čas knihou Panoptikum hříšných lidí! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Panoptikum hříšných lidí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jiří Marek - Panoptikum Hříšných Lidí (Vacátko, Bouše ...

Počet stran: 384, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Knižní klub, Soubor Panoptikum hříšných lidí obsahuje další více či méně slavné případy rady Vacátka a jeho mordparty. V každém příběhu díky jemnému humoru a jazykovému mistrovství Jiřího Marka ožívá především ...
Audiokniha Panoptikum hříšných lidí. Případy vrchního policejního rady Vacátka a jeho detektivů z pražské "Čtyřky" patří mezi nejpopulárnější české kriminální povídky. Zásluhu na tom bezpochyby má i jejich filmové zpracování. Z knižní trilogie Jiřího Marka jsme pro vás vybírali ty méně známé příběhy.