Smrt v labyrintu

Peticenemocnicesusice.cz Smrt v labyrintu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Highsmithová Patricia

NÁZEV SOUBORU: Smrt v labyrintu.pdf

POPIS

V laciném athénském hotelu na sebe narazí dva muži – Rydal Keener, mladý hochštapler hledající dobrodružství při toulkách po světě, a Chester MacFarland, podvodník s několika totožnostmi, na útěku před americkou policií. Je to přízračná chvíle: Chester zrovna táhne po hotelové chodbě mrtvé tělo a Rydal mu impulzivně nabídne pomoc, snad proto, že Chester mu čímsi připomíná otce. Když se k nim pak přidá Chesterova mladá žena Colette, životy všech tří se osudově propletou do řetězce dramatických událostí, jež nezadržitelně míří k šokujícímu vyvrcholení v troskách Knósského labyrintu.

Hledáte knihu Smrt v labyrintu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Highsmithová Patricia? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Smrt v Labyrintu - Patricia Highsmithová | KOSMAS.cz ...

Obsah filmu Smrt v labyrintu Roku 1962 navštíví americký pár Chester a Colette MacFarlandovi (Viggo Mortensen, Kirsten Dunst) Řecko a aténskou Akropoli. Potkají zde Rydala (Oscar Isaac), který pracuje jako turistický průvodce, ale turisty podvádí.
Smrt v labyrintu (DVD) Hodnocení: Průměr: 0. Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první! Píše se rok 1962. Oslnivý americký pár, charismatický Chester MacFarland (Viggo Mortensen) a jeho přitažlivá mladší manželka Colette (Kirsten Dunstová) se na své cestě po Evropě zastaví v Aténách.