Senzory v průmyslové praxi

Peticenemocnicesusice.cz Senzory v průmyslové praxi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Radislav Martinek

NÁZEV SOUBORU: Senzory v průmyslové praxi.pdf

POPIS

Tato kniha pojednává o nejdůležitějších senzorech, které se používají v průmyslové automatizaci. Obsahuje také jisté know-how, v knize jsou vysvětleny nejen principy pomocí názorných obrázků, ale jsou také ukázána řešení konkrétních problémů. Tato prakticky pojatá kniha rovněž obsahuje mnoho příkladů realizovaných aplikací, které mohou posloužit konstruktérům strojů a projektantům montážních či výrobních linek. Kniha vznikla na základě mnohaletých pracovních kontaktů autora se zaměstnanci výrobních závodů různých průmyslových odvětví. Rovněž zkušenosti z řady školení daly podnět k jejímu vzniku. Autor čerpal především z informací získaných od firmy Turck, s. r. o. Hradec Králové, která je součástí mateřské firmy Hans Turck GmbH se sídlem v SRN. Většina obrazových informací byla poskytnuta právě touto firmou. Příručka je určena především technickým pracovníkům výroby, kteří senzory prakticky používají, ale i studentům, kteří chtějí být informováni o základech senzorové techniky.

Trávit čas knihou Senzory v průmyslové praxi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Senzory v průmyslové praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Senzory v průmyslové praxi | Moja-Kniha.cz

Kapacitní senzory. Kapacitní senzory stejně jako indukční senzory pracují bezdotykově, tedy bez kontaktu s měřeným médiem (objektem), bez zpětného působení (na rozdíl od ultrazvukových senzorů a také optických senzorů, které zpětnou vazbu mají) a s polovodičových výstupem. Většinou jsou v průmyslové praxi používány jako senzory přiblížení, vyrábějí se ...
Senzory v průmyslové praxi. Radislav Martinek . Tato kniha obsahuje mnoho příkladů aplikací realizovaných v praxi, které mohou posloužit konstruktérům strojů a projektantům montážních či výrobních linek. rozsah 200 stran B5, vazba brožovaná V2 cena: 199 Kč (včetně 5 % DPH)