Ovlivňování reality 8

Peticenemocnicesusice.cz Ovlivňování reality 8 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Vadim Zeland

NÁZEV SOUBORU: Ovlivňování reality 8.pdf

POPIS

Zajímavý ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jež umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení.Připravte se na to, že až dočtete, váš obvyklý pohled na svět se zhroutí.Osmá část: Tato kniha shrnuje podstatu transfuringu neboli ovlivňování reality. 78 kapitol tvoří krátké, hutné texty, které přesvědčivě argumentují, proč bychom měli svůj život sami vědomě řídit a jít za štěstím i dobrodružstvím. Zároveň jsou to klíče k praktickým změnám a k novým životním postojům. Výsledkem bude mistrovství v umění žít.

Trávit čas knihou Ovlivňování reality 8! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ovlivňování reality 8 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Ovlivňování reality 8 | Moja-Kniha.cz

Tato kniha shrnuje podstatu transurfingu neboli ovlivňování reality. 78 kapitol tvoří krátké, hutné texty, které přesvědčivě argumentují, proč bychom měli svůj život sami vědomě řídit a jít za štěstím i dobrodružstvím. Zároveň jsou to klíče k praktickým změnám a k novým životním postojům. Výsledkem bude mistrovství v umění žít.
Ovlivňování reality 8 - Praktický kurz 8. v sérii, V. Zeland, 2009 Koupit Koupit eknihu Ovlivňování reality 9 - Fórum snů 2 9. v sérii, V. Zeland, 2010