Obecné správní právo

Peticenemocnicesusice.cz Obecné správní právo Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Vladimír Sládeček

NÁZEV SOUBORU: Obecné správní právo.pdf

POPIS

Čtvrté, aktualizované vydání učebnice reaguje na změny, ke kterým došlo v uplynulém období v oblasti správního práva a jež bylo třeba (někdy i kriticky) reflektovat. V knize je uvedena také nová judikatura, zvláště rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, stejně jako v mezidobí publikovaná odborná literatura.Kniha je určena zejména posluchačům právnických fakult, ale může posloužit také praxi veřejné správy a vůbec právníkům (včetně advokátů), kteří přicházejí se správním právem do styku. Praktickému využití napomáhají odkazy na soudní judikaturu, které čtenářům usnadní její vyhledávání.

Obecné správní právo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Sládeček. Přečtěte si s námi knihu Obecné správní právo na peticenemocnicesusice.cz

Správní právo. Obecná část, 9. vydání | eshop C. H. Beck

Obecné správní právo 2009; Správní soudnictví v České republice a ve vybraných státech Evropy 2010; Kniha Obecné správní právo je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 2x:
Čtvrté, aktualizované vydání učebnice reaguje na změny, ke kterým došlo v uplynulém období v oblasti správního práva a jež bylo třeba (někdy i kriticky) reflektovat.