Dobrodružné hry a cvičení v přírodě

Peticenemocnicesusice.cz Dobrodružné hry a cvičení v přírodě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jan Neuman

NÁZEV SOUBORU: Dobrodružné hry a cvičení v přírodě.pdf

POPIS

Soubor s téměř 200 náměty na nejrůznější typy her představuje všestranný program pro pobyt v přírodě.Tradiční zásobu her učitelů a vedoucích obohatí kniha nejen o náměty na hry, ale především o nový způsob motivování hráčů a hodnocení her. Největším přínosem uvedených činností je důraz na spolupráci, vzájemný kontakt, důvěru a řešení problémů. Úvodní část pojednává o významu hry a dobrodružství ve výchově a při rozvoji osobnosti a vzájemných vztahů ve skupině. Seznamuje také s novými trendy, vysvětluje základní pravidla pro přípravu a vedení her i zásady bezpečnosti. Hlavní část knihy tvoří hry, které představují všestranný program pro pobyt v přírodě, mnohé z nich však lze hrát i v místnosti. Hry seznamovací, kontaktní, soutěživé, rozvíjející vzájemnou důvěru, orientované na řešení problémů, ekohry, dramatizace zážitků a závěrečné ceremoniály pomáhají z pobytu v přírodě vytěžit přínosné a nezapomenutelné zážitky.

Trávit čas knihou Dobrodružné hry a cvičení v přírodě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobrodružné hry a cvičení v přírodě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobrodružné hry a cvičení v přírodě - vufind.mzk.cz

Inzerát Dobrodružné hry a cvičení v přírodě v okrese Mladá Boleslav, cena 135Kč, od Miilan Pazderka na Sbazar.cz. Popis: Stav viz fotky. Osobní předání z ruky do ruky v Mladé Boleslavi nebo platba předem na účet, ale pak plus poštovné cca 70 Kč a Vaše adresa na území ČR. Nezlobte se, do zahraničí nezasílám - ani do SR.
Všechny informace o produktu Kniha Dobrodružné hry a cvičení v přírodě, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dobrodružné hry a cvičení v přírodě.