Léčba duše i těla

Peticenemocnicesusice.cz Léčba duše i těla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Milada Pavlíčková

NÁZEV SOUBORU: Léčba duše i těla.pdf

POPIS

Kniha se zabývá tematikou Bachovy květové terapie, která není jen léčbou těla, ale i duše. Zaujme vás, ať jste zdraví nebo nemocní. Přispěje k pochopení vaší role při předcházení nemoci i jejímu léčení. Autorku zajímá vše, co se dotýká lidské duše. Je jí blízká duchovní filozofie, etikoterapie, mystika, esoterika a jiné terapie související s lidskou duší. Je známou terapeutkou a spolupracovnicí časopisu Regenerace. Při své terapii používá především Bachovu květovou terapii a vše, co s ní souvisí.

Trávit čas knihou Léčba duše i těla! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Léčba duše i těla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rudosvit. Karmická léčba duše a těla v učení Slovanů ...

Léčba duše i těla Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Milada Pavlíčková. 174 Kč běžná cena 189 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ...
Duchovní léčba je nejdříve léčba zatížené duše a až pak fyzického těla na fyzické úrovni. Vše se děje za přímé účasti Stvořitele a přátel z Nebe, někdy i pozemského léčitele.