Léčba duše i těla

Peticenemocnicesusice.cz Léčba duše i těla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Milada Pavlíčková

NÁZEV SOUBORU: Léčba duše i těla.pdf

POPIS

Kniha se zabývá tematikou Bachovy květové terapie, která není jen léčbou těla, ale i duše. Zaujme vás, ať jste zdraví nebo nemocní. Přispěje k pochopení vaší role při předcházení nemoci i jejímu léčení. Autorku zajímá vše, co se dotýká lidské duše. Je jí blízká duchovní filozofie, etikoterapie, mystika, esoterika a jiné terapie související s lidskou duší. Je známou terapeutkou a spolupracovnicí časopisu Regenerace. Při své terapii používá především Bachovu květovou terapii a vše, co s ní souvisí.

Léčba duše i těla je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milada Pavlíčková. Přečtěte si s námi knihu Léčba duše i těla na peticenemocnicesusice.cz

Jarní očista těla i duše s bylinkami - Bylinková škola

LÉČBA DUŠE I TĚLA - Bachova květová terapie. Autor: Milada Pavlíčková. Kniha se zabývá tematikou Bachovy květové terapie, která není jen léčbou těla, ale i duše. Zaujme vás, ať jste zdraví nebo nemocní. Přispěje k pochopení vaší role při předcházení nemoci i jejímu léčení.
Kupte knihu Léčba duše i těla (Milada Pavlíčková) s 8 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.