Brno Město - lidé - události

Peticenemocnicesusice.cz Brno Město - lidé - události Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Vladimír Filip

NÁZEV SOUBORU: Brno Město - lidé - události.pdf

POPIS

Fotograf Josef Kunzfeld byl nepřehlédnutelnou brněnskou osobností, nejen pro svou veřejnou angažovanost, ale i pro svou fotografickou živnost. Kromě běžné komerční produkce zmapoval technicky dokonalými fotografiemi velkou přestavbu vnitřního Brna, která probíhala na přelomu 19. a 20. století, kdy bylo v centru zbořeno více než 200 domů a nahrazeno novostavbami.

Trávit čas knihou Brno Město - lidé - události! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Brno Město - lidé - události a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Brno (Vladimír Filip) | Detail knihy | ČBDB.cz

Dále bude připravena trasa, kterou lidé projdou s bílou holí nebo s vidícím průvodcem. Jak pomáhají svým majitelům, předvedou také vodicí psi. Akci pořádá Odbor zdraví MMB, Tyfloservis, SONS Brno, Vodicí pes a Škola pro výcvik vodicích psů. Všech aktivit se lidé mohou zúčastnit zdarma.
Srovnání cen Brno Město-lidé-události VIII.díl. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 419 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.