Nefropatie v ultrazvukovém a histologickém obraze

Peticenemocnicesusice.cz Nefropatie v ultrazvukovém a histologickém obraze Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Tomáš Tichý

NÁZEV SOUBORU: Nefropatie v ultrazvukovém a histologickém obraze.pdf

POPIS

Monografie charakteru diagnostického atlasu (téměř 400 ultrazvukových a histologických obrazů) shrnuje mnohaleté zkušenosti klinických nefrologů a nefropatologa, přináší i řadu nových poznatků, které byly prezentovány jak v českých periodikách, tak v zahraničních impaktovaných časopisech.Hlavním cílem knihy je přispět k lepší orientaci v sonografických obrazech autologních a transplantovaných ledvin a pomoci v diferenciální diagnostice normálních a patologických ultrazvukových a histologických nálezů. Kniha je určena především nefrologům, urologům, pracovníkům transplantačních center, internistům provádějícím ultrazvuková vyšetření ledvin, radiologům a klinickým patologům, kteří se zabývají nefropatologickou problematikou.

Trávit čas knihou Nefropatie v ultrazvukovém a histologickém obraze! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nefropatie v ultrazvukovém a histologickém obraze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nefropatie | Slovník cizích slov

Monografie charakteru diagnostického atlasu (téměř 400 ultrazvukových a histologických obrazů) shrnuje mnohaleté zkušenosti klinických nefrologů a nefropatologa, přináší i řadu nových poznatků, které byly prezentovány jak v českých periodikách, tak v zahraničních ...
Nefropatie. v ultrazvukovém a histologickém obraze. Karel Krejčí, Josef Zadražil, Tomáš Tichý ...