Šikulové podruhé

Peticenemocnicesusice.cz Šikulové podruhé Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Šikulové podruhé.pdf

POPIS

Slož si své vlastní ZOO!Víte, jak se vyrábí peněženka z obyčejné pet lahve či z bublinkové obálky? Po úspěchu prvního dílu je zde již podruhé knižní vydání pořadu České televize „Šikulové“, pořadu, který motivuje děti k vytváření zajímavých a originálních předmětů. V knížce najdete také několik nákresů skládaček z papíru, z nichž si mohou malí šikulové vytvořit vlastní zoo, a pro bystré hlavy i hravé úkoly pro rozvoj pozornosti a prostorové představivosti.

Trávit čas knihou Šikulové podruhé! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Šikulové podruhé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Šikulové podruhé - Petra Gherbetz | KOSMAS.cz - vaše ...

Již podruhé je zde pro šikovné i ty méně šikovné děti knižní podoba pořadu České televize Šikulové - pořadu, který motivuje děti k tomu využívat svých schopností a šikovnosti k vytváření zajímavých a originálních předmětů nejen pro vlastní potěšení.
Kniha: Šikulové podruhé - Petra Gherbetz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...