Očistné kúry

Peticenemocnicesusice.cz Očistné kúry Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jadwiga Górnicka

NÁZEV SOUBORU: Očistné kúry.pdf

POPIS

Ačkoliv škodlivé sloučeniny jsou v současném světě všudypřítomné - jsou ve vodě, v půdě, a tedy i v potravě, stále se málo zajímáme o to, co vlastně jíme. Škodliviny jsou přitom velmi zákeřné, neboť se vyskytují zpravidla v malých dávkách a jejich zhoubný vliv se projeví až po mnoha letech například snížením imunity, chronickou únavou nebo rozvojem nemocí.Můžeme se však bránit.Můžeme zlepšit své stravování a stejně jako si myjeme vlasy a čistíme zuby, můžeme pomocí očistné kúry dopřát regeneraci i našim vnitřním orgánům.

Trávit čas knihou Očistné kúry! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Očistné kúry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Očistné kúry jsou podvod. Hubnutí pomáhají odlehčovací dny ...

Receptů na očistné kúry existuje řada. Byliny na ně si můžete nasbírat sami nebo je lze nakoupit v Zelených lékárnách. Tam vám také poradí, jak sestavit směs. Neměla by se skládat z víc než čtyř až pěti druhů rostlin.
oČistnÉ kÚry V tejto stati si priblížime jednotlivé kúry, ktorými môžme uľaviť tomu-ktorému systému nášho tela a „ naštartovať ho". V prvom rade by som chcel povedať, že ak sa človek k svojmu telu stavia po celý čas zodpovedne, nieje potrebné, aby sme absolvovali nejaké kúry.Ale keďže väčšina z nás to nerobí ...