Lupič srdcí

Peticenemocnicesusice.cz Lupič srdcí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Lupič srdcí.pdf

POPIS

Další z historických románů Barbary Cartland se rovněž odehrává ve vysoké šlechtické společnosti, která je zaskočena tím, když se frivolní vévoda z Melcombu, proslulý hazardní hráč, stane poručníkem krásné, mladé a zámožné Ravelly. Jejich vztah se časem prohloubí a Ravella odmítá jakákoli varování i výtky pronášené na adresu zbožňovaného poručníka. Nevyhne se tím pádem nesmírnému zklamání a musí překonat řadu překážek, aby dosáhla kýženého štěstí.

Trávit čas knihou Lupič srdcí! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lupič srdcí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Lupič srdcí (Barbara Cartland) | Martinus

Věří, že Fogg je bankovní lupič, který vyloupil velkou částku z národní banky. Pokládá Foggovi překážky na cestě kolem světa, aby ho mohl zatknout. Proklouz si taktéž pokládá otázku, zda by jeho pán mohl být lupič, když ve svém srdci má hodně důvěry ve Fogga.
Jako hledaný lupič dívčích srdcí se vydejte na útěk a nechte ze sebou jedinečnou a silně provokující stopu. S 1 Million Prive z roku 2016 si vychutnáte moc a slávu s noblesou a bez ostychu.