Pohanský les

Peticenemocnicesusice.cz Pohanský les Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Ondřej Fibich

NÁZEV SOUBORU: Pohanský les.pdf

POPIS

Básník střední generace Ondřej Fibich vydává svou novou sbírku Pohanský les, jež předkládá básnické tresti šumavského mikrokosmu se všemi historickými, národními, jazykovými a přírodními osobitostmi.

Trávit čas knihou Pohanský les! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pohanský les a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

O Hromovládci a dubech | pohanskykruh

Oficiálně publikovat mohl Ondřej Fibich teprve na začátku devadesátých let. Pak postupně vychází jeho básnické sbírky Země Jana Křtitele, Podoby soumraku, Pasovské elegie, Topografie, Pohanský les, Kniha poutníků, Okřesáno tmou a prozatím poslední - Upoutat mračna, básnický obraz Sidonie Nádherné.
Dnes se v našem nepravidelném seriálu o dochovaných písemných zdrojích o náboženství starých Evropanů podíváme na zoubek Slovanům. Předem upozorňuju, že se nebudeme věnovat velice špatné fantasy Velesova kniha a podobným slovansko-árijským podvrhům. Také se nezaměříme na Rukopis královédvorský a Rukopis zelenohorský, o kterých je většina odborníků ...