Reálie k makroekonomii

Peticenemocnicesusice.cz Reálie k makroekonomii Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Petr Wawrosz

NÁZEV SOUBORU: Reálie k makroekonomii.pdf

POPIS

Publikace propojuje teoretickou a praktickou makroekonomii. Obsahuje vybrané modely a teorie, které se snaží popsat a vysvětlit makroekonomickou realitu (např. modely makroekonomické rovnováhy, teorii určení měnového kurzu apod.). Popisuje vybrané makroekonomické události včetně problémů, s kterými se potýká řada zemí po roce 2007 (Velké deprese, české měnové krize z roku 1997, pozitivního vývoje v USA ve druhé polovině devadesátých let 20. století a dalších, nechybí ani popis jedné z prvních finančních krizí – tzv. tulipánové bubliny). Jednotlivé události jsou představeny formou jejich reflexe v dobových i soudobých médiích i prostřednictvím praktických analýz, které hledají poučení z daných jevů.

Trávit čas knihou Reálie k makroekonomii! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Reálie k makroekonomii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Realie nemecky mluvicich zemi - Praha - Sbazar.cz

Reálie k makroekonomii Petr Wawrosz, Herbert Heissler, Mgr. Petr Mach. 671 Kč . Prodejny Kontakty. Přihlásit ...
Všechny informace o produktu Reálie k makroekonomii, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Reálie k makroekonomii.