Století automobilů Škoda

Peticenemocnicesusice.cz Století automobilů Škoda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Alois Pavlůsek

NÁZEV SOUBORU: Století automobilů Škoda.pdf

POPIS

Encyklopedie popisuje historii automobilové značky Škoda i firmy Laurin & Klement. Přináší čtenářům informace o cestovních, sportovních i závodních modelech, prototypech a zapomenutých projektech, a to od první voituretty Laurin & Klement typ A až po Škodu Superb, Roomster, Tudor, Yetti a Octavii druhé generace. Kniha obsahuje více než 200 převážně barevných fotografií a ilustrací, přehled výroby, technická data automobilů, konstrukční detaily i zajímavosti z automobilového sportu.

Století automobilů Škoda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alois Pavlůsek. Přečtěte si s námi knihu Století automobilů Škoda na peticenemocnicesusice.cz

Století automobilů Škoda

Posvítili jsme si na technický vývoj automobilů ŠKODA Jak nám prozradil Petr Kristl, koordinátor týmu vývoje osvětlení a stíracích a omyvatelných systémů ve ŠKODA AUTO, od klasických žárovek jsme přes xenonové výbojky v současnosti úspěšně „zaparkovali" u LEDkových zdrojů.
Všechny informace o produktu Kniha Století automobilů Škoda - Alois Pavlůsek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Století automobilů Škoda - Alois Pavlůsek.