Ze svobody do svobody

Peticenemocnicesusice.cz Ze svobody do svobody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Václav Roháč

NÁZEV SOUBORU: Ze svobody do svobody.pdf

POPIS

Knížka mapuje množstvím barevných obrázků i textem různé události a i běžný život od ledna 1948 do prosince 1989. Městečko Rusice byste hledali marně, a přesto jste v něm buď vy sami, nebo alespoň vaši rodiče kdysi žili. Rusice jsou barevnou a barvitou vzpomínkou na totalitní časy, jak ji zachytil výtvarník Václav Roháč. Jeho vzpomínání je trochu vážné, více úsměvné, ale především nostalgické, jak už to u vybavování si zašlých dějů bývá. Mimořádnou pozornost věnoval pečlivé drobnokresbě dobových reálií, záležet si dal zejména na zachycení vývoje automobilů a jiné dopravní techniky.

Trávit čas knihou Ze svobody do svobody! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ze svobody do svobody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vypatlanost ze svobody - Svobodný svět

Ze svobody do svobody: Sto obrazů jízdy totalitou Knížka mapuje množstvím barevných obrázků i textem různé události a i běžný život od ledna 1948 do prosince 1989. Městečko Rusice byste hledali marně, a přesto jste v něm buď vy sami, nebo alespoň vaši rodiče kdysi žili.
0 hodnocení Ze svobody do svobody 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Knížka mapuje množstvím barevných obrázků i textem různé události a i běžný život od ledna 1948 do prosince 1989. Městečko Rusice byste hledali marně, a přesto jste v něm buď vy sami, nebo alespoň ...