Když zpívají cvrčci

Peticenemocnicesusice.cz Když zpívají cvrčci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Charles Martin

NÁZEV SOUBORU: Když zpívají cvrčci.pdf

POPIS

Naděje někdy přichází z nečekaných místNa náměstí ospalého jižanského městečka stojí stánek s citronovou limonádou, který provozuje sedmiletá Annie. Má nemocné srdce a prodejem limonády si vydělává peníze na operaci, která by jí mohla zachránit život. Shodou okolností se u jejího stánku zastaví nemluvný samotář Reese Mitch, který se po tragické smrti své manželky vzdal práce chirurga a uchýlil se k jezeru Burton, kde opravuje lodě a snaží se zapomenout na minulost. Jejich životy se po osudovém setkání navždy změní a Reese náhle stojí před těžkým rozhodnutím: aby mohl Annie pomoci, bude muset čelit svým bolestným vzpomínkám.

Když zpívají cvrčci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Charles Martin. Přečtěte si s námi knihu Když zpívají cvrčci na peticenemocnicesusice.cz

Kdyz zpivaji cvrcci | Sleviste.cz

Kupte knihu Když zpívají cvrčci (Charles Martin) s 24 % slevou za 277 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Když zpívají cvrčci od Charles Martin v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.