Nohejbal

Peticenemocnicesusice.cz Nohejbal Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Martin Maršálek

NÁZEV SOUBORU: Nohejbal.pdf

POPIS

Nové vydání úspěšné publikace o nohejbalu přináší všem rekreačním a výkonnostním hráčům aktualizované informace o této oblíbené sportovní hře. Autoři v ní seznamují s aktuálními pravidly hry, radí s technickým vybavením hráčů i vlastního sportoviště, také se dozvíte, jak si postavit nohejbalové hřiště. Metodická část se zabývá herními činnostmi jednotlivce i herními kombinacemi, kondičním tréninkem a celkovým plánováním sportovní přípravy. Zájemcům o organizování sportovních akcí jistě přijdou vhod praktické rady týkající se začlenění do soutěží a informace o pořádání turnajů.

Trávit čas knihou Nohejbal! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nohejbal a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nohejbal | NEJLEVNEJSISPORT.CZ

Mezi sporty, které se provozují ve skupinách menších, než je aktuálně povolené, patří i nohejbal, a tak se na dvorcích SK Liapor Witte už pilně trénuje! Na snímku jsou v akci naši junioři, kteří se už těší na zahájení Botas dorostenecké ligy.
Nohejbal lze hrát mnoha způsoby. Ať už hrajete jen volně na větším plácku s nataženým provazem mezi stromy, nebo oficiálně podle daných pravidel vydaných Českým nohejbalovým svazem, zde najdete to nejdůležitější, co byste měli vědět a znát pro hladký průběh hry.