Podnikáme bezpečně a ekonomicky

Peticenemocnicesusice.cz Podnikáme bezpečně a ekonomicky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Podnikáme bezpečně a ekonomicky.pdf

POPIS

Zajištění dalších podmínek BOZPOchrana zdravíOchrana osobních údajů nověInspekce prácePracovní úrazyOdpady a obaly nověPublikace je určena zaměstnavatelům, personalistům, mzdovým účetním, podnikatelům, podrobné informace ohledně bezpečnosti na pracovišti a aktuální znění zákonů týkajících se BOZP.

Trávit čas knihou Podnikáme bezpečně a ekonomicky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Podnikáme bezpečně a ekonomicky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Black friday Podnikáme bezpečně a ekonomicky: bez chyb ...

Dům knihy.cz > Knihy > Ekonomika a podnikání > Podnikáme bezpečně a ekonomicky bez chyb, pokut a penále. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Podnikáme bezpečně a ekonomicky bez chyb, pokut a penále. autor neuveden. Info: Poradce, 2018 (1.) - brož., 360 str.
Podnikáme bezpečně a ekonomicky - Poradce s.r.o. Zajištění dalších podmínek BOZP Ochrana zdraví Ochrana osobních údajů nově Inspekce práce Pracovní úrazy Odpady a obaly nověPublikace je určena zaměstnavatelům, personalistům, mzdovým účetním, podnikatelům, podrobné informace ohledně bezpečnosti na pracovišti a aktuální znění zákonů týkajících se BOZP.