Slepé okno

Peticenemocnicesusice.cz Slepé okno Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Michal Fieber

NÁZEV SOUBORU: Slepé okno.pdf

POPIS

Exkomisaře Houdka postihl rozpad oční sítnice a hrozí mu oslepnutí. Začne proto chodit do specializovaného zařízení, kde tuto nemoc léčí drahými injekcemi. Ty pojišťovny nehradí, přesto je čekárna stále plná. Když však jeden z pacientů po injekci do oka zemře, začne se exkomisař o věc více zajímat. Po údajné sebevraždě šéflékaře se pak do vyšetřování pustí i policie. Společně odhalí nebezpečné spiknutí sahající až do nejvyšších kruhů.

Slepé okno je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Fieber. Přečtěte si s námi knihu Slepé okno na peticenemocnicesusice.cz

Slepe okno | Sleviste.cz

Slepé okno (2018) / klarabooks (244 views) Michal Fieber již v minulosti napsal spoustu knih, mimo jiné publikace Škola detektivů, Soukromé bludiště, Zvěrolékařka na stopě. Kniha mě zaujala nejen svým svérázným stylem vyprávění a úžasnou hlavní zápletkou, za kterou by se nemusel stydět ani žádný světový film!
Slepé okno Exkomisaře Houdka postihl rozpad oční sítnice a hrozí mu oslepnutí. Začne proto chodit do specializovaného zařízení, kde tuto nemoc léčí drahými injekcemi. Ty pojišťovny nehradí, přesto je čekárna stále plná. Když však jeden z pacientů po injekci do oka zemře, začne se exkomisař o věc více zajímat.