Turiec

Peticenemocnicesusice.cz Turiec Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Turiec.pdf

POPIS

Moderná obrazová publikácia predstavuje región Turca ako kompaktný, vizuálne krásny európsky región v srdci Slovenska so starobylými historickými koreňmi, s rozmanitou ponukou prírodných i kultúrnych pozoruhodností a rekreačných príležitostí. Defilé nádherných fotografií sprevádza pestrá koláž textových zaujímavostí o dejinách i prítomnosti Turca, jeho miest a obcí, tipy na krásne túry, čriepky povestí, praktické informácie pre návštevníkov.

Trávit čas knihou Turiec! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Turiec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Turiec se dá splout kdykoliv - Horydoly.cz - Outdoor ...

Belá - Dulice (oblast: Belianska dolina, region: Turiec) Jasenská dolina, patřící mezi nejznámější Velkofatranské doliny, je celoroční rekreační centrum. Nachází se na turčianské straně Velké Fatry pod severními svahy vrchu Lysec (1381m), 12 km jihovýchodně od Martina.
Nejlepší hotely: Turiec - Malá Fatra. Reklama. 0. středisek s víc než 20 cm nového sněhu . Zobraz všechna upozornění na prašan. Přihlaš se! Vyber středisko. Newsletter OnTheSnow - jednou týdně vše podstatné do mailu. Přihlášením souhlasíš s našimi pravidly a podmínkami. Všechny newslettery OnTheSnow jsou bezplatné a ...