Revoluční dotyková terapie

Peticenemocnicesusice.cz Revoluční dotyková terapie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Revoluční dotyková terapie.pdf

POPIS

Revoluční metoda, jak se zbavit závislosti na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách, a jak porazit depresi, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu, nikotinu, drog či přejídání. Plus konkrétní využití pro: lepší sexuální prožitek, pomoc při odvýkání kouření, skoncování s kozumací alkoholu či drog, kontrolu váhy a přejídání, ovládání bolesti, podrážděnosti, úlevu při PMS, získání většího zážitku ze své duchovní jedinečnosti a také pro zmírnění jakékoli úzkosti, bolesti, zlosti či strachu.

Trávit čas knihou Revoluční dotyková terapie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Revoluční dotyková terapie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Revoluční dotyková terapie | Dumknihy.cz - knihy po všech ...

Kniha Revoluční Dotyková terapie na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Revoluční Dotyková terapie od ostatních uživatelů. ...
Revoluční dotyková terapie Revoluční metoda, jak se zbavit závislosti na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách, a jak porazit depresi, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu, nikotinu, drog či přejídání.