Revoluční dotyková terapie

Peticenemocnicesusice.cz Revoluční dotyková terapie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Revoluční dotyková terapie.pdf

POPIS

Revoluční metoda, jak se zbavit závislosti na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách, a jak porazit depresi, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu, nikotinu, drog či přejídání. Plus konkrétní využití pro: lepší sexuální prožitek, pomoc při odvýkání kouření, skoncování s kozumací alkoholu či drog, kontrolu váhy a přejídání, ovládání bolesti, podrážděnosti, úlevu při PMS, získání většího zážitku ze své duchovní jedinečnosti a také pro zmírnění jakékoli úzkosti, bolesti, zlosti či strachu.

Hledáte knihu Revoluční dotyková terapie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Revoluční dotyková terapie (Pete A. Sanders J | Aukro

Revoluční metoda, jak se zbavit závislostí na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách a porazit deprese, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu, nikotinu, drog či přejídání.
233 Kč Revoluční Dotyková terapie - Sanders Jr.Pete A. . Revoluční metoda, jak se zbavit závislostí na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách a porazit deprese, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu, nikotinu, drog či přejídání.