Právní aspekty sebeobrany

Peticenemocnicesusice.cz Právní aspekty sebeobrany Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Eva Janečková

NÁZEV SOUBORU: Právní aspekty sebeobrany.pdf

POPIS

V případech stanovených zákonem má občan právo bránit zákonným způsobem svá práva, a to i za použití přiměřeného donucení a násilí. Řešení konfliktních situací spojených s fyzickým útokem často vyžaduje narušení práv jiných osob a může nést riziko zranění nebo smrti účastníků na obou stranách. Takové jednání má zpravidla právní následky. Být dobře připraven na řešení tak rizikové situace, jakou je sebeobrana, si vyžaduje alespoň základní znalost jejích právních aspektů. Jak je všeobecně známo, neznalost zákona neomlouvá. Každý by proto měl být alespoň v hrubých rysech obeznámen s právní podstatou sebeobrany a tím snížit riziko právního postihu za své jednání, kterého se veřejnost často obává.

Hledáte knihu Právní aspekty sebeobrany? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Eva Janečková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Právní aspekty sebeobrany - Eva Janečková | Knihy ...

Kupte knihu Právní aspekty sebeobrany (Eva Janečková) s 14 % slevou za 281 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Právní aspekty sebeobrany od Eva Janečková v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.