Nick a Tesla a super kyborgská rukavice

Peticenemocnicesusice.cz Nick a Tesla a super kyborgská rukavice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Bob Pflugfelder

NÁZEV SOUBORU: Nick a Tesla a super kyborgská rukavice.pdf

POPIS

Einstein se pomátl! Darwin ztrácí hlavu! Muzeum vědy a techniky v městečku Half Moon Bay má velké problémy, protože robotické repliky největších vědců v dějinách jsou pořád porouchané. Jedenáctiletí amatérští vynálezci Nick a Tesla Holtovi tomu chtějí přijít na kloub, a tak budou potřebovat ke svému nejnovějšímu výtvoru – super kyborgské rukavici – přidávat nové a nové vychytávky. Přečtěte si jejich příběh a potom si takovou kyborgskou rukavici můžete podle návodu sestavit sami. Je na ní signální světýlko, poplašný alarm, nahrávací zařízení a UV zařízení na čtení tajných vzkazů!

Trávit čas knihou Nick a Tesla a super kyborgská rukavice! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nick a Tesla a super kyborgská rukavice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nick a Tesla a super kyborgská rukavice

Největší výběr za nejlepší ceny zboží Nick a tesla a super kyborgská rukavice - hockensmith steve, pflugfelder bob v nejvyšší kvalitě.
Jedenáctiletí amatérští vynálezci Nick a Tesla Holtovi tomu chtějí přijít na kloub, a tak budou potřebovat ke svému nejnovějšímu výtvoru - super kyborgské rukavici - přidávat nové a nové vychytávky. Přečtěte si jejich příběh a potom si takovou kyborgskou rukavici můžete podle návodu sestavit sami.