Prodávejte s úspěchem!

Peticenemocnicesusice.cz Prodávejte s úspěchem! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Rolf Leicher

NÁZEV SOUBORU: Prodávejte s úspěchem!.pdf

POPIS

Kniha plná praktických tipů a příkladů srozumitelně a čtivě radí, jak se správně připravit na jednání s klientem nebo zákazníkem, jak úspěšně vést prodejní rozhovor a dosáhnout stanoveného cíle, jak zvládnout obtížné situace. Dozvíte se, jak telefonovat zákazníkovi, vzbudit u něj zvědavost a dohodnout termín schůzky. Jak při jednání pozitivně zapůsobit na první dojem, jak klást správné otázky a jak reagovat na dotazy zákazníka, jak nejlépe prezentovat nabízené zboží nebo službu, jak působit přesvědčivě, účinně argumentovat a zvládnout problémové zákazníky, jak vyjednávat o ceně. V testu si ověříte, zda umíte argumentovat, kontrolní seznamy vám pomohou nezapomenout na nic důležitého. Tato kniha je jedinečnou a nepostradatelnou příručkou pro všechny prodejce a obchodní zástupce, kteří chtějí dosáhnout úspěchu.

Hledáte knihu Prodávejte s úspěchem!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Rolf Leicher? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Search | KNIHCENTRUM.cz

V systému Retailys je možné z jedné administrace snadno spravovat neomezené množství různých eshopů v různých jazycích, měnách a splňující lokální specifika, dále prodávat zboží na největších globálních tržištích, kterými jsou např. Amazon.com či eBay, či automatizovaně spravovat sociální sítě a ostatní marketingové aktivity.
Prodávejte s úspěchem. Kdo napsal knihu Prodávejte s úspěchem? Autorem je Rolf Leicher. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.